Cyanogen, Yeni Tema Motoru (Theme Store)’u Duyurdu!

Şüphesiz Cyanogen, Android tarihinin en büyük özel ROM üreticisidir. Gerek fonksionelliği gerekse sade temasıyla birçok kişinin sevdiği bir ROM’dur. Ice Cream Sandwich’e kadar CyanogenMod’un tema motoru hayli basit bir deneyim sunuyorduk. Ancak bu haberimizde, CyanogenMod‘un yeni tema motoru ve değişiminden bahsedeceğim.

Andronova

Cyanogen, özel ROM(custom ROM)’lar için yeni tema motorunu duyurdu. Artık sadece ikonlar veya masaüstü resmi(wallpaper) değiştirilmişyor. Bundan böyle yeni tema motoruyla yazı fontları, boot animasyonları, bildirim çubuğu ikonları ve daha birçok şey değiştirilebilme imkanına sahip.

Yeni tema motoru (Theme Store) çok yakında hizmete girecek. CyanogenMod’un bazı özelleştirmeleri kolaylaştırması gayet memnun edici.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.