CyanogenMod 10.1 RC5 Stabil Sürümü Bir Çok Cihaz İçin Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Custom ROM yapımında en ustalardan olan Cyanogen ekibinin geliştirdiği CyanogenMOD’un yeni stabil sürümü RC5 yayınlandı.

Andronova

Onlarca telefon modeli için geliştirilen Cyanogen’in Dünya’daki en popüler Custom ROM olduğunu belirtmekte fayda var. RC sürümleri final versiyonundan önceki stabil sürümler olarak da adlandırılabilir. RC5 sürümüne ulaşmış bu derlemenin de artık sona yaklaştığını söyleyebiliriz.

Tüm popüler telefon modelleri için uygun olan CyanogenMOD, örnek vermek gerekirse, S3, S4 gibi Galaxy serilerinden, tüm Nexus cihazlarına, Xperia Z gibi popüler Xperia cihazlarından, HTC One’a kadar bir çok cihazı desteklemektedir.

CyanogenMOD’u telefonunuza kurmadan önce yedek almanızda fayda olacağını hatırlatmak isterim. CyanogenMOD’un istediğiniz cihaza uygun ROM’unu indirebilmek için BURAYA, ayrıntılı yükleme bilgileri için ise FORUM‘dan gerekli kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Kaynak: AndroidCentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın