CyanogenMod 11 Android 4.4.1 Nightly Birçok Android Cihaz (Galaxy S3, Note 2, HTC One…) İçin Yayınlandı

Andronova
1 Minimum Okuma

Bu hafta başında Nexus cihazlar için CM 11 Nightly M1 sürümünü yayınlayan popüler yazılım geliştirme ekibi CyanogenMod, M1 sürümü üzerinden çok geçmeden bu defa Nightly sürümü birçok  Android cihaz için yayınladı. İçerisinde yine Nexus cihazların yer aldığı listede son dönemin popüler amiral gemi modelleri de yer alıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Geliştirici ekibin yayınladığı Nightly sürümler gecelik olarak güncellenir. Genel anlamda geliştiriciler için yayınlanır ve farklı geliştirici gruplar da bu yazılımlardan yararlanarak kendi ROM’larını oluştururlar. Android 4.4.1 kaynak kodları üzerine inşa edilen CM 11 Nightly sürümlerinden elbette ki bireysel kullanıcılar da faydalanabilir.

CM 11 Nightly Android 4.4.1’in yayınlandığı listeye göz atabilir aynı zamanda yazılımları yine belirtilen linkten indirebilirsiniz. Yükleme sonrası ise gerekli olan Google uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Listede Google’ın artık resmi güncelleme desteğinin dışında tuttuğu Galaxy Nexus‘un yanı sıra HTC One, Galaxy Note II, LG G2, Galaxy S III, HTC One S, Xperia V, Galaxy S4 mini ve Xperia ZL de yer almaktadır. Listedeki cihaz sayısının ilerleyen günlerde artacağını hatırlatalım.

Yükleme talimatı için daha önce hazırladığımı haberimize göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir