CyanogenMod, Android 4.2.2 Tabanlı Yazılımlar için M3 Sürümünü Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ekosisteminin en önemli geliştirici takımı olarak gösterilen CyanogenMod, Android 4.2.2 kaynak kodları üzerine inşa ettiği yazılımlar için M3 sürümünü yayınladı. Söz konusu yazılımlar için her ay kademeli olarak güncelleme yayınlanmakta. Bir önceki ay M2 sürümünü yayınlayan ekip, her yeni versiyonda sistemi daha stabil ve sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor.

Andronova

Oluşturdukları yazılımları Android’in saf kaynak kodları üzerine oluşturan CyanogenMod telefonlarda yine Android’in stock olarak adlandırılan arayüzünü kullanmakta. Android dünyasında bir süre sonra güncellemeden mahrum bırakılan birçok cihazın imdadına yetişen ekip, listede yer alan modellerin tamamına yıl içerisinde final versiyonu sunacak.

Yazılımlar şu an için günlük kullanımda yeterli görünüyor. Birçok açıdan hazır ve stabil görülen yazılımları indirmek için CyanogenMod ekibinin resmi indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm cihazların listesine göz atabilirsiniz.

Yazılım ve Gapps dosyası şeklinde sunulan iki dosyayı yükleyerek sizlerde cihazınızda Android 4.2.2’nin keyfini çıkarabilirisiniz. Alt bölümde Galaxy S III ve HTC One X’te yer alan CyanogenMod 10.1 yazılımına göz atabilirsiniz.

TZgFGkiS4Ms” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

N7y6EvCOSCI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: Phandroid

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın