CyanogenMod Cephesinden Yeni Bir Şey Geliyor [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ekosisteminde CyanogenMod ekibi tarafından hazırlanan yazılımlar birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Geliştirici ekip platformda yer alan birçok telefon ya da tablette stok Android deneyimi yaşatırken, aynı zamanda hazırlanan ROM’lara özel uygulamalar da dahil edilmektedir. Ekip son olarak üst sınıf kimi telefonlara HDR video kaydı sağlayacağını bildirirken, Xperia Z ve HTC One için söz konusu destek sağlanmıştı. Bunun yanı sıra deklanşör hızı kontrolünün de çok yakında yazılımlarda yer alacağı bildirildi.

Andronova

CyanogenMod ekibi geçtiğimiz günlerde CM 10.1.2 kararlı sürümleri 50’den fazla cihaz için indirilebilir hale getirirken, bu noktada karşımıza çıkan en önemli detay ise “Master Key” adlı açığa karşı alınan güvenlik yaması oldu.

Her geçen gün yazılımlarını özelleştirme noktasında önemli adımlar ekip görünüşe bakılırsa bir sürprizi daha karşımıza çıkaracak. Geliştirici ekibin YouTube kanalıyla yayınladığı tanıtım videosunda yeniliğe dair bazı ipuçları veriliyor, ancak bu ipuçları yeniliğin ne olduğunu bulmakta ziyade gizemini daha artırıyor.

PcpyavQSvMk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Video da yer alan “Hiçbir şey mükemmel olamaz, her şey daha iyi olabilir”, piksel, yol, kıvılcım, bak, duydu, dokunun, aksiyon, gülümseme, kelime ve müzik ifadelerinden bir anlam çıkarmak pek kolay değil.

Alt bölümde yer alan görselde kilit ekran ve FREE logosu (Fransa’da bir GSM operatörü) kilit ekranda sunulacak ücretsiz bir uygulama anlamı taşıyabilir mi? Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

media 2920

kaynak: Plus.google

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın