CyanogenMod CM11 M3 (Android 4.4.2) Birçok Cihaz için Yayınlandı!

Şirketleşme yolunda önemli mesafeler kat eden Cyanogen A.Ş, milyonlarca kullanıcıya ulaşarak halihazırda mobil dünyasını en büyük 3. ekosistemi hedefi koyan ekip ayrıca 2015 yılında 100 milyon kullanıcıya ulaşmak istiyor. Bir yandan Android’ün en güncel sürümü KitKat’i birçok cihazla buluşturan ekip diğer taraftan yazılım ekibini güçlendirmeyi de ihmal etmiyor. Son olarak AOKP’nin (Android Açık Kaynak Projesi) kurucu  Roman Birg, Cyanogen A.Ş. tarafından transfer edildi.

Andronova

Ekip tarafında yaşanan gelişmelere kısaca değindikten sonra gün içerisinde yayınlanan yeni yazılımlara geçiş yapabiliriz. Popüler yazılım ekibi birçok Android cihaz için CM11 M3 Android 4.4.2 KitKat’i yayınlarken, kararlı sürüm öncesi önemli bir eşiği daha geride bıraktı.

Milestone sürümler her ayın ilk günlerinde ekip tarafından yayınlanır ve kimi durumlarda 4 ya da 5. aşamaya kadar devam eder. Kararlı başka bir ifadeyle final sürüm öncesi son adım olan Milestone sürümler Nightly sürümlere oranla daha kararlıdır ve ROM’lar birçok hatadan arındırılmıştır.

CM11 M3 sürümleri yayınlanan cihazların tam listesine ve indirme linklerine download.cyanogenmod.orgBURADAN erişebilirsiniz.

1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.