CyanogenMod CM11 M6 (Android 4.4.2) Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android işletim sistemi diğer platformlarla karşılaştırıldığında kullanıcıya daha fazla özelleştirme olanağı sunuyor. Söz konusu üçüncü parti yazılımlar olduğunda ise özelleştirilebilecek içerik sayısı da artıyor. Android işletim sistemli cihazlarda stok Android deneyimini daha fazla özelleştirme ile kullanıcılara aktaran Cyanogen ekibi Android 4.4.2 kaynak kodları üzerine inşa ettiği CM11 yazılımlarında kararlı sürüm öncesi bir eşiği daha geride bıraktı.

teknik destek

Geliştirici ekip son birkaç aydır sürdürdüğü geleneği mayıs başında da devam ettirdi ve 6. Milestone sürümü yayınladı. Kararlı sürümlere bir adım daha yakınlaşan CyanogenMod’un final sürümü yeni Android sürümü tanıtılmadan yayınlaması bekleniyor.

CM 11 M6’da bir önceki sürümde rapor edilen hataların çözüme kavuşturulduğu tahmin ediliyor. Arayüz gelişmeleri ve güvenlik iyileştirmelerinin de yine güncelleme içeriğinde yer aldığı tahmin ediliyor

CM11 M6 yazılımlarını topluluğun resmi sayfasına giderek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu bölümde yazılımın hangi cihazlar için yayınlandığına da göz atabilirsiniz.

nexusae0_cm-builds_thumb

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!