CyanogenMod CM11 M7 Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Android işletim sistemli ilk telefon T-Mobile G1’den bu yana Android ekosisteminde varlığını sürdüren ve yaygın bir akım haline dönüşen CyanogenMod takımı, bugün Google tarafından resmen onaylanan ve hatta OnePlus firmasıyla telefon üretimi ortaklığına gidecek kadar büyük bir şirket halini aldı.

Geliştirici ekip her yeni Android sürümünü platformda yer alan akıllı telefon ya da tabletlere uyarlayarak kullanıcıların en güncel Android sürümünün keyfini yaşatıyor. Hazırlanan yazılımlarda bir dizi hataların tespiti mümkün ancak, güncelleme desteği dışında tutulan bir telefon sahibiyseniz, CyanogenMod ROM’lar bu durumda imdadınıza yetişen yazılımlar oluyor.

CyanogenMod geçtiğimiz günlerde Android 4.4.3 tabanlı Nightly ROM’lar birçok cihaz için yayınlamıştı. Şirket şimdi de artık kararlı sürüm olara nitelendirdiği Milestone versiyonun 7. aşamasını kullanıcılarla buluşturdu. Her ay yeni bir güncelleme yayınlayan geliştirici ekip, yeni sürümde geçtiğimiz günlerde Nightly ROM’larda yer verdiği tema motorunu CM11 M7’ye de getirdi. Kullanıcılar bu süreçten sonra tema motorunu daha kararlı bir ROM’da deneyebilecek.

Tema özelleştirmelerinin yanı sıra hesap makinesi uygulamasında revizyon, başlatıcı güncellemeleri, performans iyileştirmeleri (kriter iyileştirmeleri dahil), çekirdek tarafından gelişmeler ve yeni desteklenen cihazlar CM11 M7’nin içeriğinde yer alıyor. Android 4.4.2 tabanlı CM11 M7 yazılımlarına BURADAN erişebilirsiniz.

Güvenlik iyileştirmeleri, pil ömründe gelişme, kamera gelişmeleri ve daha kararlı bir yazılımın sunulduğu Android 4.4.3 önümüzdeki ay yayınlanacak Milestone sürümün altyapısını oluşturması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir