CyanogenMod Ön Yüklü Oppo N Satışı

media 16207

CyanogenMod Ön Yüklü Oppo N1 Aralık Ayında Satışa Sunulacak! – CyanogenMod Ön Yüklü Oppo N Satışı

Andronova

Eylül ayında resmi tanıtımı gerçekleşen Oppo N1 için yılsonuna kadar CyanogenMod desteğinin sunulacağı bildirilmişti. Konuya ilişkin detaylı açıklamalara yer verilmediği için söz konusu desteğin nasıl verileceği gizemini koruyordu. Oppo resmi site üzerinden konuyla alakalı geniş bir açıklama yayınlayarak desteğin nasıl verileceğine açıklık getirdi.

CyanogeMod destekli Oppo N1 aralık ayında sınırlı sayıda satışa sunuacak. Telefon, CyanogenMod ile Oppo’nun maskotları ve çıkartmalarının yer verildiği özel bir ambalajda satışa sunulacak.

CyanogenMod ROM’lar yüklemek için Android işletim sistemli cihazda root yetkisinin ve Custom Recovery’nin olması gereklidir, ancak Oppo N1 için her iki duruma da gerek görülmüyor. İlk defa bir telefona resmi olarak sunulan CyanogenMod , Oppo N1 içerisinde yüklü halde bulunacak. Oppo N1 kullanıcıları Android 4.2.2 temelli CyanogenMod’u root ve özel kurtarma modu olmadan cihazlarına kurabilecekler. CyanogenMod aynı zamanda Oppo N1’de yer alan dokunmatik arka panel, Bluetooth uzaktan kumanda özelliği, çift dokunarak telefonu uyandırma ve 13MP çözünürlüklü dönen kameraya gerekli olan tüm yazılım desteğini sunmaktadır.

CyanogenMod Ön Yüklü Oppo N Satışı

605

Çin’de 574 dolar etiket fiyatı ile satışta olan Oppo N1’in uluslar arası areneda nasıl bir fiyata sahip olacağı henüz bilinmiyor. Telefonun teknik özelliklerini kısaca özetlemek gerekirse; 5.9-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü IPS tabanlı ekran, 1.7GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 600, F/2.0 diyafram aralığına sahip ve 6 katmanlı lens ile çit LED flaş desteğini beraberinde getiren ve 206 derece dönebilen 13MP çözünürlüklü kamera, 16/32GB dahili depolama, 2GB RAM, 3.610mAh kapasiteli batarya, Bluetooth 4.0, USB OTG.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın