CyanogenMod, Xperia Z, Xperia ZL ve Xperia V için Andorid 4.2.2 Tabanlı Yazılımları Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android dünyasının en önemli yazılım geliştirici grubu olarak gösterilen CyanogenMod, Sony’nin üst seviye akıllı telefonları Xperia Z, Xperia ZL ve Xperia V için Andorid 4.2.2 sürümüne dayanan CM10.1 adlı yazılımları yayınlamaya başladı. Ekip aynı zamanda Xperia T için Android 4.2.2 tabanlı M3 sürümünü de indirilebilir hale getirdi.

teknik destek

Sony’nin üst segmentte yer alan akıllı telefonlarında Android’in saf halini tecrübe etmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden yazılım dosyalarını indirebilirsiniz. Yükleme işlemini gerçekleştirebilmek için telefonlarda bootloader kilidinin açık durumda olması gerektiğini hatırlatalım. indirme linkleri: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia T, Xperia V

Kısa süre önce Andorid dünyasında birçok cihaz için Android 4.2.2 kaynak kodlarına dayanan M3 adlı yazılımları yayınlayan geliştirici grubu, her ay periyodik olarak kullanıcılar cephesinden gelen geriş dönüşümler neticesinde ROM’ları tespit edilen hatalardan arındırmaya çalışıyor.

Xperia Z, ZL, V ve T modelleri için yayınlanan ROM’lar henüz stabil versiyonlar olmasa da günlük kullanım açısında oldukça uygun görünüyor.

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın