CyanogenMod Yeni Tema Motorunu Google Play’e Getiriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın sunduğu Android işletim sisteminde bir dizi gelişmeler sağlayarak daha fazla özelleştirilebilirlik vaat eden CyanogenMod ekibi, ilk olarak OnePlus One modelinde yer verdiği yeni tema motorunu Google Play’e getirmeyi hedefliyor. Oppo N1 modelinde yer alarak Google tarafından da resmen onaylanan CyanogenMod yazılım, üst düzey teknik özelliklerle donatılan OnePlus One’da ise daha farklı bir arayüz deneyimi sunuyor. Değiştirilen ikonların yanı sıra, güçlü bir tema motoru arayüzde dikkat çeken unsurların başında geliyor.

teknik destek

OnePlus One için geliştirilen CM11S ROM’unda öneki yazılımlarda yer alan tema paketinden daha kapsamlı içeriklerin değiştirilmesi imkanı sunuluyor. Yeni tema bölümünde kullanıcılara tema paketleri, stiller, ikonlar, yazı tipleri, duvar kağıdı, kilit ekran duvar kağıdı, açılış ekran animasyonu ve ses paketleri olmak üzere Android cihazın görünümünde daha kapsamlı bir değişim yapılması sağlanabiliyor.

Son olarak Android 4.4.2 tabanlı Nightly ROM’lara dahil edilen yeni tema motoru için Cyanogen A.Ş. yöneticilerinden Brian Resnik, Google+ üzerinde aktardığı bilgiye göre uygulama 16 Haziran’dan itibaren Google Play’deki yerini alacak. Sadece CyanogenMod tabanlı Android cihazlarda kullanılacak yeni tema motorunda ücretli ve ücretsiz içeriklerin yer alması planlanıyor. Söz konusu uygulama ayrıca her hafta yeni içeriklerle desteklenecek.

cm11-themes-940x832

kaynak: androidauthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!