Süper İndirimli Alışveriş Gününü Kaçırmayın!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Dünya genelinde “black friday” sonrası takip eden ilk Pazartesi günü olan ve “cyber monday” olarak adlandırılan internet alışveriş günü geldi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Milyarlarca dolarlık alışveriş yapılan, milyonlarca kişinin süper indirimli alışveriş imkanına sahip olduğu ve bir yıl boyunca heyecanla beklediği Pazartesi, yarın gerçekleşecek.

Bir çok firma, yarın için hazırladığı süper indirimli alışveriş kampanyalarını hazırlarken, Türkiye’den de ürünlerin kolayca satın alınabildiği popüler alışveriş sitesi GearBest, özellikle teknoloji ürünlerindeki olağan üstü indirim fırsatlarıyla kullanıcıların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Akıllı bilekliklerden, ev aletlerine bin bir çeşit teknoloji ürünün olduğu fiyattan çok daha ucuza satılacağı Cyber Monday alışveriş festivalinden faydalanabilmek için, GearBest sitesindeki indirim kuponlarına sahip olmanız gerekiyor.

gearbest-indirim-kuponu

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bunun için yapmanız gereken tek şey, buradaki ürünlerin altında yer alan Facebook’ta paylaş butonuna tıklamak ve tıkladıktan sonra belirecek olan indirim kuponunu kullanmak.

30 Kasım 2015 Pazartesi sabahından itibaren başlayacak olan ve Dünya genelinde kutlanacak internet alışveriş festivalinden faydalanabilmek resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Not: Türkiye’den yapılan alışverişlerde, 100$’ın üstündeki tutarlar gümrüğe tabi olacağından, alışverişlerinizi bu rakamın altında tutmaya çalışın.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir