Dahili Kameralı Akıllı Saat: King Wear GT08!

media 12458

Hemen hemen her geçen gün bir yenisi çıkan ve artık bir çok kullanıcının kolunda bulunan akıllı saat modellerine, dahili kameralı ve SIM kartlı harika akıllı saat King Wear GT08 eklendi.

Andronova

Ara ara sizlerle paylaştığımız, özellikle ucuz olmalarına karşın oldukça iyi donanımlara sahip akıllı saat modelleri arasında, King Wear GT08 modeli ile bir akıllı saatten istediğiniz her şeyi elde edebileceksiniz.

Video ve fotoğraf çekimi yapabilen 0.3MP dahili kamerasıyla önemli anları yakalayabilir, Micro SIM kart desteği ile akıllı saatinizden görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

king-wear-gt08-akilli-saat-goruntu3

Bunun haricinde standart akıllı saat modellerinde yer alan spor aktiviteleri takibi, uyku kalitesi izleme gibi özelliklerin yanı sıra, King Wear GT08 akıllı saat modeli aynı zamanda kaybolmaya karşı özel yazılımıyla geliyor.

king-wear-gt08-akilli-saat-goruntu1

1.54 inç ekranı, metal gövdesi, 350mAh bataryasıyla gelen ve Android telefonlar ile uyumlu olan King Wear GT08 akıllı saat modelini, şimdi 30 Kasım tarihine kadar geçerli olan kampanya sayesinde 5$ indirim kazanarak sadece 29.99$‘a popüler alışveriş sitesi Gearbest üzerinden burada gearbest.com/cell-phones/pp_246025.html?utm_source=andronova&utm_medium=king-wear-gt08 tıklayarak satın alabilirsiniz.

5$’lık indirim kazanmak için kullanmanız gereken indirim kuponu: GBGT08

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın