Daou Office, Samsung DeX için destek getiriyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung, Galaxy S8 ve S8 + ile tanıtılan DeX yuvası, uygun fiyatta satılacağından şuan çoğu teknoloji meraklısının dikkatini çekti. Dex için Daou Office programı da kullanmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung Electronics ve Daou Tech firması, Samsung DeX’te kullanım için optimize edilmiş Daou Office programını kullanıma hazır hale getirdi. Samsung DeX, Samsung’un hazırladığı en iyi çözümleri sunmak için üretildi. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + ile sunulan Samsung DeX yuvası, günümüzde, makul sayılabilecek bir fiyata sunulacağı için daha şimdiden birçok teknoloji meraklısının ilgisini çekmiş bulunuyor. Bu dex istasyonu neredeyse bir şarj aleti boyutunda taşınabilecek kadar küçük bir cihaz.

Samsung DeX için Daou Office programı

Daou Office yüklü Samsung Galaxy S8 veya Samsung Galaxy S8 Plus’ı kullananlar, telefonlarını Samsung’un Dex istasyonuyla bu belge paketine bağlayabilirler. Kullanıcılar bağlandıktan sonra orada belgeleri düzenleyebilir, posta yazabilir, elektronik ödemeleri gerçekleştirebilir ve diğer kullanıcılarla anlık mesajlaşma yapabilirler.

Daou Office, Samsung DeX için destek getiriyor

Daou Tech firması ve Samsung Dex

Daou Tech, ofis ve sunucularda iş ve kurumsal çözümler sunan bir Güney Kore grup şirketidir. Daou Office, 600 yerel firma tarafından kullanılmakta ve mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde inşa edilmiştir. Samsung Dex, bu yılın başlarında Galaxy S8 serisinde tanıtıldı. Samsung DeX’i kısaca, bir klavye ile bir monitörle bağlandığında telefonların PC gibi kullanılmasını sağlayan bir yerleştirme istasyonu olarak tanımlamak mümkün. Samsung, Microsoft ve Hancom gibi yazılım firmalarından gelen diğer teklifleri de desteklemektedir. Ayrıca Samsung, benzer ortaklarıyla Samsung Dex üzerinde çözümlerini sunmaya devam edeceğini belirtti.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 18:04

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir