Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Andronova

İstanbul ve Ankara’ da yapılan darbeyi kınıyor ve darbeye hayır darbecilere hayır! Darbeye hayır Darbecilere hayır! Türk Silahlı Kuvvetlerinde darbe yapıldı. Darbeciler kim? Hangi komutanlar darbe yaptı şuan için bilinmiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Genelkurmay Başkanlığı önünde geniş çapta güvenlik önlemleri alınırken, Genelkurmay karargahında Cobra askeri helikopterler uçtuğu yönünde haberler gelmekte. Genelkurmay Başkanının durumunun ne olduğu şuan için bilinmiyor. Çok fazla sayıda ambulans hazırda bekletiliyor. Genelkurmay önünde çelik yelekli polislerin bulunduğu aktarılmakta. TRT binasını ve MİT karargahını askerler kuşattı. TRT’ ye zorla darbe yayını yaptırdılar. Bu kadar küstah bir harekete gerekli karşılık verilecektir. Halk sokağa çıkarak darbecilere hayır mesajını verdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ da yaptığı açıklamada gereğinin yapılacağı, kendisininde sokağa çıkacağını açıkladı.

Bizde Andronova olarak bu girişime hayır diyoruz…

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Tüm illerde halk şuan sokağa çıktı. Her yerde darbe girişimi için halk tepkisini ortaya koyuyor. Bu girişime demokrasi adına ülkemiz adına sessiz kalmamalıyız…

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir