Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

İstanbul ve Ankara’ da yapılan darbeyi kınıyor ve darbeye hayır darbecilere hayır! Darbeye hayır Darbecilere hayır! Türk Silahlı Kuvvetlerinde darbe yapıldı. Darbeciler kim? Hangi komutanlar darbe yaptı şuan için bilinmiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Genelkurmay Başkanlığı önünde geniş çapta güvenlik önlemleri alınırken, Genelkurmay karargahında Cobra askeri helikopterler uçtuğu yönünde haberler gelmekte. Genelkurmay Başkanının durumunun ne olduğu şuan için bilinmiyor. Çok fazla sayıda ambulans hazırda bekletiliyor. Genelkurmay önünde çelik yelekli polislerin bulunduğu aktarılmakta. TRT binasını ve MİT karargahını askerler kuşattı. TRT’ ye zorla darbe yayını yaptırdılar. Bu kadar küstah bir harekete gerekli karşılık verilecektir. Halk sokağa çıkarak darbecilere hayır mesajını verdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ da yaptığı açıklamada gereğinin yapılacağı, kendisininde sokağa çıkacağını açıkladı.

Bizde Andronova olarak bu girişime hayır diyoruz…

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Darbeye hayır Darbecilere hayır!

Tüm illerde halk şuan sokağa çıktı. Her yerde darbe girişimi için halk tepkisini ortaya koyuyor. Bu girişime demokrasi adına ülkemiz adına sessiz kalmamalıyız…

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir