05362651704 kobi destek genel merkezi nedir?

Kobi destek hibe dolandırıcılığı yine çıktı. Bu numara kime ait veya firmaya ait biliyor musunuz? Kendilerini kobi desteği için hibe sağladıklarını belirtenlere dikkat! kobi destek genel merkezi

05362651704 kobi destek genel merkezi nedir?
müşteri hizmetleri
Kobi desteği dolandırılarına dikkat! Sizleri arayarak Kobi desteği için yardımcı olacaklarını hibe alabilmeniz için destek vereceklerini söyleyen kişilere inanmayınız!
Son zamanlarda sıkça karşılaşılan dolandırıcılıklardan bir tanesi de kobi desteği vereceklerini iddaa ederek sizlerden dosya masrafı karşılığı hibe alacaklarını belirten dolandırıcılar. Bu dolandırıcılara kesinlikle inanmayınız. Devlet'in bu şekilde bir çalışması bulunmamaktadır. 

Kobi destek hibe dolandırıcılığı!

Kosgeb danışmanı gibi kendisini tanıtarak sizlerden para koparmayı amaçlayan dolandırıcılara dikkat ediyoruz. Sizler yeni fikirler ile yeni işlere atılmak isterken birileri sizleri kandırmak için uğraşıyor olabilir. 
 

"05362651704" bu numara üzerinden gelen hiçbir aramayı açmayınız veya dikkate almayınız. Kendilerini danışman olarak tanıtan bu dolandırıcılar, Hibe ve destek kredisini kesinlikle alacağınızı belirterek sizlerden bu işlem karşılığında sadece danışman ücreti alacaklarını söylüyorlar.  Fakat tüm bu söyledikleri yalan. 

Bu dolandırıcılık ile ilgili KOSGEB yetkilileri de kamu spotu ve resmi internet siteleri üzerinden duyurular yapmıştır. 
05362651704 kobi destek genel merkezi nedir?
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 16:35