Andronova haber sitesi

banner186

Andronova haber yazılım sitesi teknolojiyi siz değerli okuyucularına en iyi şekilde hizmet vermek ve sizleri doğru bilinçlendirmek amacı ile kurulan kurumsal bir sitedir.

Andronova haber sitesi
TE Bilişim 03 Eylül 2016 Cumartesi 23:46

banner192

Teknoloji ile ilgili haberler ve teknoloji sorunları ile ilgili paylaşımlara ulaşacağınız www.andronova.net' e merak ettiğiniz konu içerisinde yer alan yorum kısmına yazarak bize ve kullanıcılarımıza ulaşabilirsiniz.

En yeni ve en güncel haberleri bizler ile takip edebilirsiniz. Kurulduğu zamandan itibaren kalitesinden ödün vermeyen andronova.net daha iyi hizmet vermek için her gün çalışmakta ve kendini geliştirmektedir. Teknoloji haberlerini düzgün ve özgün bir şekilde siz değerleri okuyucularımıza iletmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Andronova.net (Müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası - Destek hattı) Android Resmi Sitesi – android.com Android Geliştirici Sitesi – developer.android.com Google Play Store – play.google.com Apple Resmi Sitesi – apple.com Apple Geliştirici Sitesi – developer.apple.com Apple App Store – itunes.apple.com

Müşteri hizmetleri Türkiye - Andronova  Çağrı merkezi - Bu sitede yayınlanan tüm içeriğin her hakkı saklıdır. Sadece özet kısmı kaynak gösterilerek alınabilir !

Genel Yayın Yönetmeni  Mustafa Kemal Erdem Facebook  Twitter

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×