Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır ?

Chrome Backpspace tuşunu nasıl çalışır? Chrome tarayıcısı backspace eklentisi detayları. Chrome Backspace tuşu nasıl geri gelir ve eklenti nasıl yüklenir?

Google, Chrome tarayıcısının Backspace tuşu ile eski sayfaya dönüşü güncelleme ile engellemişti. Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır ? Google Chrome Backspace tuşu eklentisi nasıl yüklenir ? sorularınızın cevabı makalemizde.

Sorunla karşılaştıysanız yorum bırakınız. Genelde gün içerisinde cevap yazmaktayız.

Chrome Backspace tuşu eklentisi nasıl yüklenir ?

Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır ?

Google Chrome tarayıcınızdan Backspace tuşunu çalıştırmak için Go Back With Backspace eklentisini yükleyebilirsiniz. Sizler için yükleme işlemini adım adım anlatıyoruz. Go Back With Backspace eklentisini yüklediğinizde eskisi gibi sayfalar arasında geri dönebilirsiniz. 

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisini yüklemek için aşağıdaki adrese gidiyoruz. 

Go Back With Backspace indirme linki : https://chrome.google.com/webstore/detail/go-back-with-backspace/eekailopagacbcdloonjhbiecobagjci

Linke gittikten sonra aşağıdaki ekran gelecektir karşınıza. Chrome Ekle butonuna tıklıyoruz. Uzantı ekle butonuna tıklıyoruz. 

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisi yüklendi. Artık kullanabilirsiniz. Sayfalar arasında Backspace ile geçiş yapabilirsiniz. 

Eğer Go Back With Backspace eklentisini kaldırmak isterseniz. Ayarlar>Uzantılar> Go Back With Backspace uzantısının sağ tarafındaki çöp kutusuna tıklayarak uzantıyı devre dışı bırakabilirsiniz. 

Google Chrome backspace eklentisi

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisi


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 17:22