Samsung yetkili servis numarası

Samsung' un Türkiye yetkili servis numarasını arayıp bulunduğunuz il' de cihazınızı nereye bırakmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Samsung Smart TV LED televizyon veya Galaxy cep telefon için...

Samsung yetkili servis numarası
müşteri hizmetleri

Samsung' un televizyon, Galaxy cep telefon, beyaz eşya ve bilgisayar yetkili servis adreslerinin yanı sıra ve telefon numarası aşağıda yer alıyor. Samsung yetkili servisini Türkiye' de bazı iller için yer verdik genel bilgileri Samsung web sitesindrn ya da çağrı merkezini arayıp öğrenebilirsiniz. 

Cihazınızı garanti kapsamında tamir olacaksa cihazın faturasının fotokobisini servise bırakmanız gerekebilir. Bazı servisler bunu talep edebiliyor. Bazı yerlerde garanti belgesi yetersiz saılabiliyor.

Samsung yetkili servis numarası

Samsung servis numarası

Samsung müşteri hizmetleri çağrı merkezi her gün saat 08:00 - 22:00 arasında hizmet vermektedir. İletişim numarası 4447711. 

Samsung Ankara yetkili servis adresi: Sakarya CD. NO: 1 / 8 Kızılay Çankaya / Ankara.

İstanbul yetkili servis adresi: Miray Nazım SK. NO: 26 / A Kadıköy

Antalya: Tahılpazarı Mh. Adnan Menderes Bulv. NO: 23 / A Muratpaşa Samsung

Erzincan servis adresi: Merkez Çarşı 6.SK NO: 11 ve dahası Samsung resmi sitesinden bakabilirsiniz. Cihaz onarımda yani serviste kalma süresi 20 iş günüdür. Bu zaman diliminde cihazın onarılması gerekiyor.