Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması 2019

Turkcell bilinmeyen numara sogrulama yapılabiliyor mu ? Turkcell bilinmeyen numaralar nasıl sorgulanır ? Turkcell sms ile numara sorgulama ücreti nedir ?

Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması 2019
banner192

Turkcell'de bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz için sorgulama yapabildiğiniz bir müşteri hizmetleri numarası vardır. Turkcell'de bilinmeyen numaraları sorgulamanız için Turkcell Rehber'e kaydı olması gerekmektedir. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini bütün Turkcell aboneleri kullabilirler. Bilinmeyen bir numarayı sorguladığınızda herhangi bir abonelik gerçekleştirmiyorsunuz.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisi nasıl kullanılır ?


- Numaranızın Turkcell Rehber'e kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için REHBER yazıp 2222'ye göndermeniz yeterli olacaktır.

facebook müşteri hizmetleri
- Numaranınız sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız REHBER IPTAL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
- Tanıdımadığınız bir Turkcell numarasını öğrenmek istediğiniz numarayı yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Turkcell bilinmeyen numaraları kullanırsam ne kadar ücret öderim ?

Ücret için resmi sitesini ziyaret etmeniz önerilir! Turkcell müşteri hizmetlerinden sorgulama yapacağınız her sms başına ücretlendirme ... olarak belirlenmiştir. Yani yaptığınız sorgulama başına ücret ödersiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız sorgulamalarda ise dakika başına üzerinden ücretlendirilirsiniz. Farklı operatörler üzerinden yapacağınız aramalar tamamen arama yaptığınız operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR