Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması 2020

Bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu sorgulama hizmeti bir zamanlar çok popülerdi. Büyük kar marjı olan bir iş sektörü de diyebiliriz. Şimdilerde ise çeşitli öğrenme yöntemleri var.

Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması 2020
müşteri hizmetleri

Turkcell'de bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz için sorgulama yapabildiğiniz bir müşteri hizmetleri numarası vardır. Turkcell'de bilinmeyen numaraları sorgulamanız için Turkcell Rehber'e kaydı olması gerekmektedir. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini bütün Turkcell aboneleri kullabilirler. Bilinmeyen bir numarayı sorguladığınızda herhangi bir abonelik gerçekleştirmiyorsunuz.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisi nasıl kullanılır ?


- Numaranın Turkcell' de rehber'e kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için REHBER yazıp 2222'ye mesaj atılması yeterli olacaktır.
- Telefon numarasının sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız REHBER IPTAL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
- Tanıdımadığınız bir Turkcell numarasını öğrenmek istediğiniz numarayı yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Turkcell bilinmeyen numaraları kullanırsam ne kadar ücret öderim ?

Ücret için resmi sitesini ziyaret etmeniz önerilir! Turkcell müşteri hizmetlerinden sorgulama yapacağınız her sms başına ücretlendirme ... olarak belirlenmiştir. Yani yaptığınız sorgulama başına ücret ödersiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız sorgulamalarda ise dakika başına üzerinden ücretlendirilirsiniz. Farklı operatörler üzerinden yapacağınız aramalar tamamen arama yaptığınız operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 21:09