Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması

facebook müşteri hizmetleri

Turkcell bilinmeyen numara sogrulama yapılabiliyor mu ? Turkcell bilinmeyen numaralar nasıl sorgulanır ? Turkcell sms ile numara sorgulama ücreti nedir ?

Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması
Savaş Taşcıoğlu 15 Ağustos 2016 Pazartesi 13:40

banner192

Turkcell bilinmeyen numara sogrulama yapılabiliyor mu ? Turkcell bilinmeyen numaralar nasıl sorgulanır ? Turkcell bilmediğin bir numarayı nasıl öğrenirsin ? Turkcell bilinmeyen numaraları nereden öğrenebiliriz ? Turkcell bilinmeyen numaraları sorgulama nasıl yapılır ?

Turkcell bilinmeyen numaralar servisi nasıl kullanılır ?

Turkcell'de bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz için sorgulama yapabildiğiniz bir müşteri hizmetleri numarası vardır. Turkcell'de bilinmeyen numaraları sorgulamanız için Turkcell Rehber'e kaydı olması gerekmektedir. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini bütün Turkcell aboneleri kullabilirler. Bilinmeyen bir numarayı sorguladığınızda herhangi bir abonelik gerçekleştirmiyorsunuz.

- Numaranızın Turkcell Rehber'e kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için REHBER yazıp 2222'ye göndermeniz yeterli olacaktır.
- Numaranınız sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız REHBER IPTAL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
- Tanıdımadığınız bir Turkcell numarasını öğrenmek istediğiniz numarayı yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Turkcell bilinmeyen numaraları kullanırsam ne kadar ücret öderim ?

Ücret için resmi sitesini ziyaret etmeniz önerilir! Turkcell müşteri hizmetlerinden sorgulama yapacağınız her sms başına ücretlendirme ... olarak belirlenmiştir. Yani yaptığınız sorgulama başına ücret ödersiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız sorgulamalarda ise dakika başına üzerinden ücretlendirilirsiniz. Farklı operatörler üzerinden yapacağınız aramalar tamamen arama yaptığınız operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×