Üst Düzey Akıllı Telefon ‘OnePlus One’ Perakendecide Satışa Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Üst Düzey Akıllı Telefon OnePlus One

OnePlus ve Cyanogen A.Ş. tarafından nisan ayı içerisinde resmen duyurulan OnePlus One isimli akıllı telefon için 2014 yılı amiral gemisi katili ifadesini kullanmak yanlış olmaz. Mobil dünyasında halihazırda en üstün özelliklere sahip akıllı telefonlardan biri olan OnePlus One bu denli güçlü donanımına rağmen sadece 299$ (16GB) ve 349$’dan  (64GB) satışa sunuldu. Telefon satışa sunuldu sunulmasına ancak daha önce pek de alışık olmadığımız bir yöntem olan davetiye usulüyle kullanıcılar ilk aşamada sınırlı sayıda piyasaya sunulan cihazı satın alma yarışına girdi. Üst Düzey Akıllı Telefon OnePlus One

Andronova

Son olarak şirket 64GB’lik model için kullanıcılardan inanılmaz bir talep aldıklarını, dolayısıyla 64GB’lik modelin üretimini daha da artırdıklarını açıkladı, fakat yine de telefona sahip olmak için şanslı bir kullanıcı olmanız gerektiğini hatırlatalım.

Telefona sahip olmak için hala bir davetiye peşinde koşturuyorsanız size iyi bir haberimiz var. Online alışveriş sitesi Oppomart‘ta OnePlus One satışına başlandı. OnePlus’ın kardeş şirketi Oppo’nun satışa sunduğu akıllı telefonun 16GB’lik seçeneği gördüğünüz üzere 100 dolar daha pahalı bir fiyatla satışta. 399$’lık (850 lira)bir fiyata rağmen telefonun hala uygun fiyatlı olduğunu belirtmekte yarar var.

Önümüzdeki süreçte daha fazla perakendecide listelenmesini beklediğimiz akıllı telefonun son olarak özelliklerini sıralamak gerekirse; 5.5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü JDI ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC, 3GB RAM, F/2.0 diyafram aralığına sagip 13MP çözünürlüklü 4K video kaydı gerçekleştiren Sony Exmor IMX214 arka kamera, 16/64GB dahili depolama, 3.100mAh kapasiteli pil ve Android 4.4 KitKat tabalı CyanogenMod 11S işletim sistemi.

Üst Düzey Akıllı Telefon OnePlus One

1

kaynak: androidauthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.