Dikkat, Sony Xperia Z3 de iPhone 6 Gibi Cepte Yamuldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın iPhone 6’nın duyurulmasının ardından herkesin diline dolaşan ve kronik bir problem olduğu anlaşılan iPhone 6 kasa problemi skandalını hatırlarsınız. Bir çok kişinin iPhone 6’sının yamulduğu görülen resimler internette dolaşıp duruyordu. Şimdi aynı problem zuhur etti, ancak bu seferki ürün Apple’ın değil, Sony’nin amiral gemisi Xperia Z3’e ait.

Andronova

Dave Spedzia isimli kişinin kendi Google+ hesabında paylaştığı resimlerde Xperia Z3’ün gözle görülür şekilde yamulduğu, eğildiği görülüyor. Dave Spedzia’nın bir arkadaşının olan resimde gördüğümüz Xperia Z3, Dave’in söylediğine göre arkadaşının kot pantolonun cebinde bu hale geldi.

Sony-Xperia-Z3-bent-2-640x362

Cihazlar büyüdükçe yaşanmaya başlayan yamulma problemi için söylenecek çok şey olabilir. Büyük cihazların yamulma ihtimaline karşı metal kasadan yapılmaması gerekir. Bir başka değişle plastik kasalar metale göre daha güvenli olabiliyor şeklinde fikirler söylenebilir.

Veya farklı bir görüş beyan edip, cep telefonunun dar kot pantolunun cebinde ne işi var gibi bir cümle de söylenebilir. Son sözü siz okurlarımıza bırakıyorum.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.