Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak. discovery fabrika ayarları,discovery 2 air elite fabrika ayarlarına döndürme,discovery fabrika ayarlarına çevirme,discovery 2 air elite model ekran tuş kilidi açma kırma,factory mode reset,hard reset,ekran desen kilit şifresini unuttum.

Hard reset ile General Mobile Discovery cep telefonda bulunan tüm veriler silinecek. Sim kart ve hafıza kartında bulunanlar silinmez.

Discovery 2 Air Elite hard reset nasıl atılır yapılır: Telefon açıksa kapatınız. “Ses Kısma” +  “Güç” tuşu (telefonu açma) tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutunuz. Recovery seçeneği (Factory Mode) geldiyse tuşları bırakınız. “Clear eMMC” yazısına ses kısma tuşu ile geliniz. Bir kez “Güç” tuluna basıp çekiniz. Hard reset işlemi başlayacak. Son adım “Reboot” yazısının üstünde “Güç” tuşuna bir kez basıp çekiniz.  Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak.

Discovery fabrika ayarları

Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak

Bazı cihazlarda yüklü olan ROM kaynaklı sorundan dolayı sıfırlama işlemi olmayabiliyor. Ekrana üçgen Android simgesi çıkabilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir