Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak. discovery fabrika ayarları,discovery 2 air elite fabrika ayarlarına döndürme,discovery fabrika ayarlarına çevirme,discovery 2 air elite model ekran tuş kilidi açma kırma,factory mode reset,hard reset,ekran desen kilit şifresini unuttum.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Hard reset ile General Mobile Discovery cep telefonda bulunan tüm veriler silinecek. Sim kart ve hafıza kartında bulunanlar silinmez.

Discovery 2 Air Elite hard reset nasıl atılır yapılır: Telefon açıksa kapatınız. “Ses Kısma” +  “Güç” tuşu (telefonu açma) tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutunuz. Recovery seçeneği (Factory Mode) geldiyse tuşları bırakınız. “Clear eMMC” yazısına ses kısma tuşu ile geliniz. Bir kez “Güç” tuluna basıp çekiniz. Hard reset işlemi başlayacak. Son adım “Reboot” yazısının üstünde “Güç” tuşuna bir kez basıp çekiniz.  Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak.

Discovery fabrika ayarları

Discovery fabrika ayarları ekran kilidini kırmak açmak

Bazı cihazlarda yüklü olan ROM kaynaklı sorundan dolayı sıfırlama işlemi olmayabiliyor. Ekrana üçgen Android simgesi çıkabilir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir