Dizimag nedir açılmıyor mu?

blank

Dizimag dizi sitesi ne kadar güvenli ve ücretsiz dizi indirme sırasında yasal bir uyarıyı yapmadan geçemedik. Çoğu film sitelerinde telif durumları söz konusudur.

Dizimag, farklı tasarımıyla klasik hazır temalı dizi sitelerine göre önemli değişimin yer aldığı dizi sitesi. Diğerleri gibi 3 parçada yüklenen diziler burada biraz farklıdır. Parçalı halinde olan bölümler kendliğinden otomatik açılmakta. İzlerken değiştirme gibi durumlardan uğraşmanız gerekmiyor.

Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde ara ara kopmaların yaşandığı söyleniyor. Bu durum biraz internet hızıyla, bilgisayar veya telefon donanımıyla ve sitenin yer aldığı filmlerin sunucusuyla alakalı bir durumdur.

İçerikte yer alanların hangileri telife takılıyor hangileri takılmıyor pek bilgimiz yok. Ama çoğu içeriğin istenildiğinde yaptırımı bulunmakta. Yasalara göre dizileri indirme, çoğaltma ve açık alanlarda yayınlamanın suç olduğunu belirtmek isteriz.

Site hakkında düşüncelerimize gelince;

  • Çok boğan bir reklamm havası var
  • Dizileri açarken gelen peş peşe iki reklam çok rahatsız edici
  • Çok sayıda dizinin 1.sezon, 2. sezon, 3. sezon diyerek devam edip hatta 16. sezon dahi olduğu aşikar
  • Bazen şikayetler sonucu telif gibi site kapatılıp uzantısı değişebiliyor
  • Bazı sitelerde reklamla tarayıcıya bulaşan virüslere şahit oluyoruz

Dizimag nedir açılmıyor mu?

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!