Facebook Hello Arama ve Caller ID Uygulaması Oyununu İnceledik [Video]

Akıllı telefonlarda kullanılan donanımların, günümüzde bir çok masaüstü pc’de dahi olmadığı bir dönemden geçiyoruz. Geleceğin muhtemel bilgisayarları olacak akıllı telefonlar için geliştirilen oyunlar da bu yönde gelişiyorlar. Does Not Commute

teknik destek

Elbette oyunlarda grafiğin her şey olmadığını biliyor ve oyunun amaç ve içeriğinin de en az grafikler kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. İşte bu tarz oyunlardan biri olan Does Not Commute oyununun Android versiyonunu sizler için Andronova YouTube kanalımızda inceledik.

İlk bakışta kolay gibi gözüken, belli bir saniye içerisinde a noktasından yerden b noktasına gitmeniz gereken, her seviyede iyice zorlaşan, oldukça zevkli ve son günlerin popüler oyunu Does Not Commute‘in incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Does Not Commute

Ayrıca, oyunun Android sürümünü doğrudan telefonuna indirmek için Does Not Commute indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayınız.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir