Facebook Hello Arama ve Caller ID Uygulaması Oyununu İnceledik [Video]

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı telefonlarda kullanılan donanımların, günümüzde bir çok masaüstü pc’de dahi olmadığı bir dönemden geçiyoruz. Geleceğin muhtemel bilgisayarları olacak akıllı telefonlar için geliştirilen oyunlar da bu yönde gelişiyorlar. Does Not Commute

Sponsorlu reklam

Elbette oyunlarda grafiğin her şey olmadığını biliyor ve oyunun amaç ve içeriğinin de en az grafikler kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. İşte bu tarz oyunlardan biri olan Does Not Commute oyununun Android versiyonunu sizler için Andronova YouTube kanalımızda inceledik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İlk bakışta kolay gibi gözüken, belli bir saniye içerisinde a noktasından yerden b noktasına gitmeniz gereken, her seviyede iyice zorlaşan, oldukça zevkli ve son günlerin popüler oyunu Does Not Commute‘in incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam

Does Not Commute

Ayrıca, oyunun Android sürümünü doğrudan telefonuna indirmek için Does Not Commute indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak