Dominations Türkçe güncellemesi Android iOS

Dominations Türkçe güncellemesi Android iOS
müşteri hizmetleri
Dominations Türkçe güncellemesi Android iOS cep telefona tabletlere geldi. Dominations Türkçe olarak indirebilirsiniz. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, Sony Xperia, LG Dominations ücretsiz iPhone Android Dominations strateji oyunu,  Android ve iOS cihazlarda neredeyse 1 yıldır yer almakta. Oyun büyük bir güncelleme alarak hem bazı yeniliklere hemde Türkçe dil desteğine kavuştu. Dominations, taş çağından başlayarak uzay çağına kadar ilerlemenizi sağlayan strateji oyunudur. Artık Türkçe oynayabilirsiniz. Oyuna Osmanlı Padişahlarından 1. Süleyman ve 89. İslam halifesi de eklendi. Oyunda Selahaddin Eyyübi gibi büyük liderlerin özellikleri de güncellemeyle geldi. Oyunda taktikler geliştirildi ve Decoy adı verilen yeni taktik de eklendi. Dominations yeni güncellemesi ile aynı zamanda şuana kadar görülen tüm sorunlarda giderildi. Yeni çıkan Pokemon Go oyun hakkında bilgi ve indirmek için  haberimize bakabilirsiniz.

Dominations Türkçe güncellemesi

Dominations Türkçe güncellemesi yapıldı

Dominations oyununu iOS cihazlar için App Store' den ve Android cihazlar içinde Google Play Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunu iOS iPhone cihazlardan oynayabilmek için iOS 7 ve iPhone 4s ve üstü gerekli. Android cihazlarda ise Android 4.0.3.

Dominations Türkçe güncellemesi indir yükle

DomiNations oyun tanıtımı: Bu görkemli ve kapsamlı oyun ile her şeyi yöneten sen oluyorsun. Şehri baştan oluşturup eski çağdan modern çağa çevirebilirsiniz. Şehrine Piramitleri, Babil Asma Bahçeleri, Roma Kolezyum Stone Hedge ve listede yer alan diğer yerleri getirebilirsin. Binaları yükseltebilir, gelişmiş malzemeler kullanabilir, şehrin savunmanı güçlendirebilir, büyük ganimetler toplayabilir ve tarihi savaşlara katılarak önemli kaynakları ele geçirip daha büyük güçle medeniyeti genişletebilirsiniz. Yeri geldiğinde doğru müttefikler seçerek tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Hesabım kalıcı olarak engellendi hesabımı geri istiyorum yardım edin

Murat karip
Murat karip - 4 yıl Önce

Oyun hesabımı kaybettim nasıl bulurum

Kahramanyalçınkaya
Kahramanyalçınkaya - 4 yıl Önce

Tüm milletle merhaba . DomiNadions oyunu'nu yeterli bulmuyorum . Nasıl olurda bu dünyada büyük bir egemenlik kurmuş bir ırk ve milletten bahsetmezsiniz . OSMANLI İMPARATORLUĞU . Nerede kardeşim , oyunu düzeltin . BÜYÜK MILLETLERIN İÇİNDE YER ALMASI GEREKEN OSMANLI İMPARATORLUĞU ' NU OYUN İÇİNDE YER ALMALI VE OYUNU TEKRAR GÖZDEN GEÇIRIN . TARİH ISTIYORSANIZ ALIN SIZE TARIH . DÜNYA ' YA TARIHİ OSMANLI İMPARATORLUĞU. YAZMIŞTIR : ..... SIZE RICA ETMIYORUM :..... EMIR VERIYORUM . DERHAL OYUNU DÜZELTIN .. TÜRKIYE CUMHURIYETIN ' DE BU OYUNUN HKKINDA YASAL İŞLEM YAPTIRMYI DÜŞÜNÜYORUM VE OYUN KURUCLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATACAĞIM. BÜYÜK BİR TAZMINAT DAVASI AÇACAĞIM ... GELEN TÜM TAZMINAT GELİRİNN TÜRK SILAHLI KUVVETLERI ' NE GÖNDERECEĞIM : ... BU KADARI ILE BIRAKMAYACAĞIM OYUNU TÜRKIYE CUMHURIYETIN ' DEN KALDIRACAĞIM :.... HANI BIZIM INANCIMIZ CÂMIMIZ NEREDE ... BU OYUNU DERHAL YA DÜZELTIN YADA KALDIRIN : SIZE SEÇENEK OLARAK SÖYLEYECEKLERiM BU KADAR :