Döner Kameraya Sahip Oppo N3’ün Tasarım ve Teknik Özellikleri Şekilleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasına geçtiğimiz yıl dönebilen kamera modülüne sahip N1 modeliyle  farklı bir tasarım yapısı getiren Oppo, N1’in devam modeli için kolları sıvadı ve gelen haberlere göre telefon ekim ayı içerisinde resmiyet kazanacak.

Oppo’nun bir süredir resmi Weibo sayfasından tanıtımlarına başladığı N3’te döner kamera kullanımı sürdürülecek. N3’te büyük ihtimalle 206 derece dönebilen 13MP çözünürlüklü ve çift LED flaş ile desteklenen bir sensör kullanılacak.

Tasarımı detayları tam anlamıyla ilk kez görüntülenen Oppo N3, selefinden daha ince bir yapıda olacak. Alüminyum malzemeden oluşacak telefonda eğilmeleri önlemek için lityum da kullanılacak. Oppo ayrıca telefonun paslanmaz çelikten oluşan sürümünü de piyasaya sunacak.

Oppo N3’te 5.9-inç büyüklüğünde ekran kullanılacak. Çözünürlük seviyesinin N1’de olduğu gibi Full HD olması bekleniyor. Snapdragon 805 işlemcisinden gücünü alacak N3’te bellek kısmı ise 3GB’den oluşacak.

12

kaynak: phonearena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir