Dr. Mario World iPhone Android açıklaması

blank

Süper Mario oyununu bilmeyen pek yoktur. Dr. Mario World iPhone yani iOS ve Android telefonlara gelecek ay içerisinde indirmeye açılacak. Hadi detaylarına inelim.

teknik destek

En son 3 yıl önce çıkarılan Super Mario serisinin Run oyunu ile önemli etkileşim sağlayan üretici yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Nintendo’ dan “Dr. Mario World” oyunu iPhone ve Android için çıkışa hazırlanıyor. 

Mario oyununu pek bilmeyen yok gibidir. Hatta siyasette dahi çok kullanılan bir oyun olmuştur. Oyunun çıkış tarihini açıklayan geliştirici şimdiden ön kayılatı alıyor.

Nintendo Twitter hesabında yer verdiği açıklamada, Temmuz’ un 10 gibi cep telefonlarda yerini alacak. Ön kayı başladı ve oyunu indirme ücretsiz.

Dr. Mario World iPhone Android açıklaması

Dr. Mario World özelliklerinde amaç virüslerin engellenmesi için benzer renklere sahip kapsüller bir araya getiriliyor. Canı tükenenlere can yardımı yapabileceksiniz.

Oyunda sizin dışınızda oyuncular var ve oyun ilerledikçe zorlaşıyor. Oyun bulmaca türüdür. Yeni Mario’ da aynı zamanda satın alımlarda bulunuyor. Yani parayı veren düdüğü çalacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!