Dropbox Android Uygulaması Materyal Tasarıma Güncellendi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Dünya’da çok yaygın olarak kullanılan ve sevilen bulut depolama servisi Dropbox uygulaması yeni tasarıma ve özelliklere kavuştu. Dropbox Android uygulaması, yayınlanan son güncelleme ile hem materyal tasarım değişikliklerini hem de artan yeni özelliklerini kullanıcılarına sunuyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Play Store’da yer alan Dropbox uygulaması, 3.0.0 güncellemesi ile çok daha sade ve akıcı bir arayüze kavuştu. Materyal tasarımın getirdiği artı butonu sayesinde kullanıcılar hızlıca fotoğraf çekip Dropbox klasörlerinden birine kaydedebiliyorlar, artı butonu yeni fotoğraf çekimi için kamerayı aktif etmesinin yanı sıra, klasörlere hızla dosya eklemesini de sağlıyor, dosyaları bulmak kolaylaşıyor. Ayrıca güncelleme Android cihaz sahiplerine gelişmiş dosya paylaşım kontrollerini de sunuyor.

image

Dropbox Android uygulamasının arayüzüne eklenen yeni büyüteç ikonuyla uygulama içinde arama yapmak oldukça kolaylaşıyor. Bu ikon aracılığıyla doküman metinleri içinde de aramalar yapılabiliyor.

Dosya aksiyonlarında ve paylaşım kontrollerinde de bazı değişiklikler yapıldığı görülüyor.
Bilgi panelinin içinde bulunan kontrol araçları sayesinde Kullanıcıların Dropbox uygulamasının her bölümünde işlerini kolaylıkla halletmeleri sağlanıyor.
Dropbox materyal tasarımı, yeni kaydırma arayüz geçişleri ve renklendirilmiş bildirim alanı ile hem çok daha sade hem de daha performanslı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Güncelleme birkaç gün içerisinde Google Play Store’dan kullanıcılara ulaşacaktır.
Beklemek istemeyenler güncellemeyi apkmirror indirebilirler.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir