E-devlet şifremi unuttum şifre sıfırlama

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Türkiye Cumhuriyeti e-devlet şifremi unuttum çözümü nedir ve internetten şifre sıfırlama nasıl yapılır? E-devlet hesabı nasıl açılır, hesap açma ücreti ne kadar ve e-devlet şifresi nereden alınır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

E-devlet üzerinden SGK sigorta prim sorgulaması, sorgulama dokümü alma, imei kaydı, yurtdıiı cihaz kaydı, dava sorgulama, genel ceza sorgulama, trafik cezası veya vergi cezası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama, uyap hizmetleri, sosyal yardım sorgulama, açıköğretim kayıt ve sınav notu sorgulama, anayasa bireysel başvuru sorgulaması, burs başvuru sorgulaması, cep telefonu numara eşleştirme, üzerine kayıtlı hatları sorgulama, numara taşıma sorgulaması, imei değiştirme kaydı, Cumhurbaşkanına yazma, ihale sorgulama, diyanet işleri hafızlık ve hizmet sorgulama, afet sigorta poliçe sorgulama, araç plaka ceza sorgulama, ehliyet ceza sorgulama, araç muane sorgulaması, vergi levhası sorgulama, yurt başvuru, yurt kayıt ve çok sayıda bakanlıkların resmi işlemleri ve sorgulamaları yapılabilir. www.andronova.net

Sorun olmaz isterseniz kimlik kartınız ile şifre sıfırlama adımlarını yapabilirsiniz. Eğer bu adımları yapamıyorsanız, bulunduğunuz il veya ilçe’ de bulunan PTT şubelerinden bu işlemi yapabilirsiniz. 

E-devlet şifre sıfırlama nasıl yapılır?

E-devlet şifremi unuttum şifre sıfırlamae-devlet şifresi almae-devlet şifre sıfırlamainternetten e-devlet şifre sıfırlamae-devlet hesap açma

E-devlet hesap açma

Yukarıdaki adımları cep telefonu veya bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz. Ama öneri Windows yüklü bir bilgisayardan e-devlet şifre sıfırlama adımlarını yapmanız. E-devlet hesap açma işlemi için PTT’ ye 3 TL ödeyerek işlem yapabilirsiniz. Yani PTT size hesap açacak.


Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 16:20

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak