EA, Need For Speed: No Limits’te Benzin İçin Para Talep Edecek!

Yılların eskitemediği, 80 doğuluların PC’de araba keyfini tattığı muhteşem araba yarışı oyunu Need For Speed serisi, akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla mobil versiyonu da çıkan NFS’nin EA tarafından geçen yıl açıklanan NFS: No Limits (Limit Yok) isimli versiyonunun Andorid için önümüzdeki baharda yayınlanması planlanıyor.

Andronova

iOS için bazı bölgelerde hali hazırda yayınlanan NFS: No Limits, bazı uygulama içi satın alma seçenekleriyle geliyor ki bunlarda birisi çok ilginç. “No Limits” ismiyle “limit yok” diyen EA, son NFS sürümünde tam anlamıyla benzin için ücret talep ederek, yeni oyununa “limit” koymuş. Evet, yanlış duymadınız, NFS: No Limits’te arabanızın deposunu doldurmanız için para ödemeniz gerekiyor!

no-limits-gold-668x375

EA’nın yeni stratejisi, öde yada bekle olacak ve benzin deposu için ödeme yapmadığınız takdirde beklemek zorunda kalacaksınız. Depoyu fulleyen, yani düdüğü çalan ise basıp yoluna devam edecek.

Benzin için uçuk rakamları ödediğimiz güzel ülkemizde, çare olarak LPG’ye çevirdiğimiz araçlarımızda kullandığımız Gaz, acaba NFS: No Limits’te de işe yarar mı? 🙂

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.