EA, Need For Speed: No Limits’te Benzin İçin Para Talep Edecek!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Yılların eskitemediği, 80 doğuluların PC’de araba keyfini tattığı muhteşem araba yarışı oyunu Need For Speed serisi, akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla mobil versiyonu da çıkan NFS’nin EA tarafından geçen yıl açıklanan NFS: No Limits (Limit Yok) isimli versiyonunun Andorid için önümüzdeki baharda yayınlanması planlanıyor.

Teknoloji destek

iOS için bazı bölgelerde hali hazırda yayınlanan NFS: No Limits, bazı uygulama içi satın alma seçenekleriyle geliyor ki bunlarda birisi çok ilginç. “No Limits” ismiyle “limit yok” diyen EA, son NFS sürümünde tam anlamıyla benzin için ücret talep ederek, yeni oyununa “limit” koymuş. Evet, yanlış duymadınız, NFS: No Limits’te arabanızın deposunu doldurmanız için para ödemeniz gerekiyor!

no-limits-gold-668x375

EA’nın yeni stratejisi, öde yada bekle olacak ve benzin deposu için ödeme yapmadığınız takdirde beklemek zorunda kalacaksınız. Depoyu fulleyen, yani düdüğü çalan ise basıp yoluna devam edecek.

Benzin için uçuk rakamları ödediğimiz güzel ülkemizde, çare olarak LPG’ye çevirdiğimiz araçlarımızda kullandığımız Gaz, acaba NFS: No Limits’te de işe yarar mı? 🙂

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir