Efsane Oyun Tomb Raider I Android ve iOS İçin Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

PC için geliştirilen aksiyon oyunlarının en popüler olanlarından, Lara Croft karakteriyle gönlümüzde yer edinen efsane oyun Tomb Raider, ilk serisiyle Android ve iOS için yayınlandı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

İlk olarak 1996 yılında bilgisayarlar için çıkarılan Tomb Raider I’in mobil cihazlara uyarlanmış hali, sizlere nostaljik anlar yaşamanızın yanı sıra, yine ilk günkü gibi heyecan dolu aksiyonlar vaat ediyor. Lara Croft’la birlikte yapacağımız macerada, kayıp şehir Atlantis’in izini sürecek ve Maya medeniyetinden antik Mısır piramitlerine kadar etkileyici ve bir o kadar da zor bulmacaların bulunduğu bir maceraya atılacaksınız.

Tomb Raider I

tomb-raider-l-resim-1

Oyunun kontrolleri oldukça iyi olmakla birlikte, ayrıca belirtmekte fayda var Tomb Raider I’nin Andorid versiyonu MOGA Ace Power ve Logitech PowerShell oyun kontrol cihazlarını destekliyor.

tomb-raider-l-resim-2

Tomb Raider I‘i Android için doğrudan telefonunuza indirmek için Tomb Raider I indir linkinden

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir