En çok indirilen filmler Ağustos 2016

blank

Bu aralar en çok indirilen filmler ve Ağustos' ta indirilenleri sizlerle paylaştık. Sizce en iyi filmler hangileri kurtuluş günü, Paranormal, Tarzan, Jason Bourne ve diğerleri…

teknik destek

Ağustos’ un son haftasında yayınlanan en çok indirilen filmlere yer verdik. 2016 Yapımı yeni filmler sinema ile internet’ te yerini aldı. Peki en son hafta en çok hangi filmler izlendi detaylar haberimizde…

Haftanın en çok indirilen filmleri Ağustos 2016′ yı sizler için hazırladık. 28 Ağustos 2016 dahil en çok indirilen ve izlenen yeni filmleri hangileri sizce. Bakalım derlediğimiz filmleri beğenecek misiniz?

Aşağıda hazırladığımız filmlerin bazıları sinema çekimi olarak internet’ e düştü. Her ne kadar film üreticileri korsan ile mücadele etselerde, film indirmenin önünü kesemediler. Tabi indirmeyi eleştirenler dahi indirmekten vaz geçmiyor. 🙂  Tabi Torrent ile indirilen sadece film değil. Videolara, müzikler ve dizi filmleri aldı başını gidiyor. 

En çok indirilen filmler Ağustos 2016

En çok indirilen filmler Ağustos 2016 listesi

1- Now You See Me 2: 1 yıl önce Robin Hood stili hareket ederek toplumun hayranlığını kazananmış ve FBI utandıran çete, geri dönüş gösterisini sergileyerek, kaçış onlar için çok basit bir oyun olduğunu gösteriyorlar. Tabi bu bölümde beklemedikleri bir hamle ile büyük bir tuzağın içerisine düşecekler. Bakalım çetemiz bu tuzaktan nasıl kurtulacak.

2- Blood Father: Ünlü oyuncu Mel Gibson’ ın yer aldığı filmde, kızının intikamını almaya çalışan bir babayı canlandıracak. Uyuşturucu satışıları kızını öldürmeye çalışmış ve bunu öğrenen babasının intikam için yaptığı savaşı anlatıyor.

 

3- Warcraft World of Warcraft: Oyun tutkunlarının bildiği Warcraft World of Warcraft oyununun sinemaya uyarlanmış harika bir fantastik yapımı. Ork savaşçıları ülkeleri yok olduğundan, yaşayacak başka yerler arayışı ile dünyaya gelirek, insanlarla yaptığı savaşı konu alıyor. Ork’ ların kötü büyücüsü ve insanların kötü büyücüsünün Ork’ ları ve insanları kandırarak savaşa sürüklemesini anlatan görsel yönden başarılı bir yapıt olmuş.

4- Independence Day 2 (Kurtuluş Günü): 1996 Yılı yapımı Kurtuluş Günü filminin devamı olarak 20 yıl sonra gelen Kurtuluş Günü 2′ nin yönetmenliğini Roland Emmerich üsleniyor. Film sanki Kurtuluş Günü 1 kadar başarılı gibi görülmüyor.

5- The Conjuring 2: Paranormal olayların incelemesi için Lorraine ve Ed çifti, bu seferde Londra’ nın kuzeyinde yer alan Enfield bölgesine gidiyorlar. Bakalım araştırmaları nasıl geçecek.

6- The Legend of Tarzan: Tarzan’ ın bu seferki sinema film mi diğerlerinden daha farklı olmuş. Ormanları efendisi Tarzan, yıllar sonra sevdiği kadınla şehirde yaşamaya başlayacak. Çiftin ölen çocuğu ikilinin yaşamında büyük acılara neden olmuş. Günün birinde gelen bir adamın teklifi ile ikili tekrar yıllar önceki yaşamlarına geri dönüş yapacaklar. Tabi başlarına gelecek büyük oyundan habersiz olacaklar.

 

7- Jason Bourne: Filmin ilk bölümünde adını ve geçmiş yaşamını hatırlamayan ajan Jason Bourne, artık gerçekleri biliyor. Büyük macere kaldığı yerden devam ediyor. 

 

8- The Jungle Book: Disney klasik animasyonlarından Orman Çocuğu, yep yeni bir macera ile karşınızda. Kurtlar tarafından büyütülen Mowgli’ nin büyüdüğü topraklardan gitmesine neden olan canavarla mücadelesini anlatan harika bir animasyon filmi.

 


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 16:33

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!