En Gerçekçi iPhone 6 ve iPhone 5S Karşılaştırması!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fransız web sitesi Nowhereelse.fr ya iPhone 6 ile ilgili büyük bir sükse yapacak yada iPhone 6’nın tanıtılmasıyla birlikte büyük bir prestij kaybına sebep oalcak. Bu site iPhone 6 ile ilgili birçok fotoğrafa ve belge yayınlayan site. Sitenin yeni haberi ise iPhone 6 ve iPhone 5S karşılaştırması oldu.

4,7 inç boyutundaki iPhone 6 ve iPhone 5S yan yana konduğunda Apple‘ın klasik iPhone anlayışından vazgeçtiğini ve yaptığı telefonun (tabii bu prototip gerçekse) Android ekosisteminde ki telefonlara benzediğini söyleyebiliriz. Telefonunu ekranı büyüdüğü için incelik konusunda çok daha agresif olacağı bildirilen iPhone 6’nın 6 mm kalınlığa sahip olacağında hemen hemen herkes hemfikir.

iPhone 6 ile ilgili en çok merak edilen soru ise pil kapasitesi. iPhone kullananların en büyük sıkıntısı olan şarj durumu bir şehir efsanesi haline gelmiş bulunmakta. Evden çıkarken şarj kablosunu yanına almayan bir iPhone kullanıcısı ile henüz tanışmadım. Birde telefonların kullanım ömürleri 18 ayı geçtikten sonra iPhone’un şarj sorununu bilmeyenleriniz yoktur.

iPhone 5S ve iPhone 6’nın karşılaştırmalı fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

iPhone-6-VS-iPhone-5s-001 iPhone-6-VS-iPhone-5s-004 iPhone-6-VS-iPhone-5s-006 iPhone-6-VS-iPhone-5s-008

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!