En hızlı film indirme siteleri

Sinema' dan hemen sonra internet' e düşen filmlerin çoğunu film indirme programlarıyla bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirebilirsiniz. Film hızlı indirmek için önerilerimiz…

teknik destek

Film izlemek boş vakitlerde yapılabilecek en iyi aktivitelerden biri olarak bilinir. Özellikle çalışan kişilerin hafta sonlarında ya da aile ortamında vakit geçirebilmek için film izleme ihtiyacı hissetmesi ve web ortamında birçok film sitesinin bulunması ile bu aktivite daha kolay yapılır. Film izlemenin yanı sıra izlenen filmlerin arşivlenmesi ve daha sonrasında silinme ihtimaline karşılık olarak indirilmesi tavsiye edilir. Bu nedenle hızlı bir şekilde film indirilebilecek web sitelerinden yardım almak gerekir.

Internet Download Manager: Hangi web sitesi olursa olsun bilgisayara kurulum sağlandığı takdirde girilen web sitesi linki üzerinden video çevrimi yapan ve bu konuda oldukça güvenilir bir şekilde kullanılabilen Internet Download Manager uygulaması web sitelerinden birini tercih etme durumunu da ortadan kaldırır. Bilgisayara indirilerek kurulumu yapıldıktan sonra istenen filmin altyazılı ya da dublaj şeklinde linkinin girilmesi halinde hızlı bir şekilde indirme işlemi yapılabilir. Açtığınız sitedeki video oynatırken Internet Download Manager aktif hale geliyor. İndirme kısayol çubuğu çıkıyor.

Zamunda ve VK.com hızlı film indirme

Her zaman üyelik almayan ve torrent takibi üzerinden üye alımını belirli sürelerde yapan Zamunda web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde film indirebilmek mümkün olur. İstenen görüntü kalitesinde, istenen dilde, alt yazılı ya da dublaj olarak film indirebilme imkanı için bu web sitesi tercih edilebilir. Ancak üye alım zamanlarının takip edilmesi ve torrent üzerinden siteye giriş yapılması gerekir. Üye olunduğu takdirde hızlı ve güvenilir şekilde film indirilebilir.

Zamunda, VK.com, Tek up ve Stream olan filmlerden hızlı indirebilirsiniz. Bunun dışında ücretli abonelik paketleri satan siteler tercih edilebilir. Normalda 5 saatte indirilecek filmleri 1 saatte indirebiliyor. Bazen daha kısa sürebiliyor.


Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 13:12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir