En İnce Telefon Olmaya Aday Huawei P6-U06’nın Yeni Görselleri Sızdırıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Nisan ayı içerisinde beyaz renkli Huawei P6U06’nın görselleri Çin’in Telekomünikasyon Ekipmanı Sertifikasyon Merkezi’nde  ortaya çıkmış ve telefonun 6.18mm kalınlığa sahip olduğu bildirilmişti. Dünyanın en ince telefonu olmaya aday P6-U06’nın ortaya çıkan yeni görüntüleri tasarım hakkında daha fazla detay aktarıyor.

Andronova

Yeni görseller siyah renk seçeneği belirirken, telefonun kenarlarında yer alan alüminyum çerçeve tasarım noktasında iPhone’dan esinlendiğini ortaya koyuyor. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra Huawei’in özellikle bayan kullanıcıları hedef alan pembe renk hamlesi de olacak.

Şık tasarımı ile göz dolduran telefonun sağ kenarında MicroSIM ve microSD kart girişlerine, sol cephede ise 3.5mm kulaklık girişine yer verilmiş. Çıkış tarihi henüz netleşmeyen P6-U06’nın teknik özelliklerine göz attığımızda; 1.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Hi-Silicon K3V2, 2GB RAM,8MP çözünürlüklü arka kamera, 2MP ön kamera, Android 4.1.2, 32GB dahili depolama birimi, 4.7-inç boyutunda HD çözünürlüklü inç başında 312ppi değer sunan ekran, 6.18mm kalınlık ve 120 gram ağırlık.

Huawei  P6-U06’nın resmiyet kazanmasıyla birlikte telefon halihazırda en ince model olma özelliğini elde edecek. Son olarak Alcatel cephesinde resmiyet kazan Alcatel One Touch Idol Ultra adlı telefon 6.45mm’lik kalınlığı ile dünyanın en ince telefonu unvanını elinde bulunduruyor. Yılın ikinci yarısında resmi duyurusu beklenen ’nin 6mm kalınlığa sahip olacağı son gelen iddialar arasında yer alıyor.media 16926media 16927media 16928

kaynak: GSMArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın