En iyi iPhone 6 Görüntüleri

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın iPhone 6’yı önümüzdeki Eylül ayında tanıtması bekleniyor. Şu sıralar Foxconn’da iPhone 6 üretiminin başladığını ve çalışanların büyük bir gizlilik içinde üretimi gerçekleştirdiğinin altı çiziliyor. 1 milyon kişinin çalıştığı bir fabrikada güvenlik önlemlerini almak ise ne kadar zor bir süreçtir bunu siz düşünün. 3 vardiye olarak çalışan fabrikada aynı anda 300 bin kişiden fazla çalışanın aynı anda işe başlayıp aynı anda işlerini bırakmasının ne denli büyük bir süreç olduğunu düşünmek, hayal etmek neredeyse olanaksızdır.

teknik destek

Bu sebeplerden dolayı bu haber ve buna benzer iPhone 6 sızdırmalarıyla karşı karşıya kalacağız. Yeni görüntüler ise bu sefer oldukça gerçek. Genellikle 3 boyutlu tarayıcılar kullanılarak hazırlana klon iPhone 6’dan sıkıldıysanız bu haberimize ve videoya mutlaka dikkat etmelisiniz. Görüntülerin gerçekliği hakkında ne düşünüyorsunuz lütfen bizlerle paylaşın.

iphone-6-shell-1-1024x683 iphone-6-shell-2-1024x683 iphone-6-shell-3-1024x581 iphone-6-shell-4-1024x683 iphone-6-shell-5-1024x683

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!