En İyi iPhone Kılıfları

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefonlar hem tasarım hemde malzeme kalitesi açısından her gün daha da güzelleşiyor. Binlerce TL’yi verdiğimiz bu güzellikleri korumak içinse bunları kılıflar ve ekran filmleri ile kaplıyoruz. Ekran filmleri ve kılıflar telefonun tasarımından feragat etmenizi sağlasa da alüminyum yda cam kasalı bir telefon çok eleştirilen “plastik kasa” ile kaplanarak malzeme kalitesi açısından en çok eleştirilen Samsung telefonlardan bir farkı kalmıyor. Kılıflı telefon kullanmaya karşı olan birisi olarak sizlere en iyi iPhone kılıfları hangisi bunların ir listesini hazırladım.

teknik destek

Öncelikle en iyi kılıf kategorisinde iPhone 5C ile birlikte lanse edilen Apple’ın orijinal iPhone 5C kılıfları yer alıyor. Bu kılıflar Apple’ın resmi sitesinden alınabiliyor ve telefonu çizilmeye bağlı dış etkilerden etkin bir şekilde koruyabiliyor.

MF035_AV1_BLUE

En iyi kılıf nasıl olmalı derseniz bence en iyi kılıf telefonu çiziklerden daha fazla darbelerden de koruyabilemli. Bunun için geliştirilen OtterBox Defender adlı bu kılıfı 40 dolarlık etiketi ile internette bulabilirsiniz. Kılıfın en önemli özelliklerinden birisi ise ekranı koruyan dahili ekran koruyucu paneli

iphone-5c-otterbox-599x1024

Bir diğer kılıf ise tüm kılıflardan daha iyisini yaparak iPhonenunuzu su ve toza karşıda dirençli bir hale getiriyor. LifeProof Nuud isimli kılıfa sahip olmak için 90 dolar para ödemeniz gerekmekte.

iphone-5c-lifeproof-nuud

Bir diğer kılıf ise Case-Mate Slim Folio isimli kılıf. Bu kılıf ile iPhone 5C bir stand özelliğine kavuşarak hem video hemde film izlerken size oldukça rahatlık sağlıyor. Özellikle telefonunu çocukları ile paylaşan ebeveynlerdenseniz bu kılıf 15 dolarlık fiyatı ile size oldukça yardımcı olacaktır.

iphone-5c-casemate-1

Peki siz telefonu nasıl kullanmayı tercih ediyorsunuz? İncecik telefonları kalın kılıflar ile bambaşka bir şekle sokmak belki telefonların dış etkilerden korunmasına sebep veriyor ama telefon kullanım deneyimini ise yerle bir ediyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın