En Komik Seslere Dublajlar Hazırlayarak Eğlenin! [İnceleme]

blank

Gün geçmiyor ki yeni bir eğlence kaynağı internette fenomen olmasın. Bunlardan sonuncusu olan, komik videolara dublaj yapılmasını sağlayan mobil uygulaması Dubblaj ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Kısa sürede Google Play Store Türkiye’de en çok indirilen uygulamalar arasına giren Dubblaj, yabancı versiyonu Dubsmash ile aynı mantıkla çalışıyor. Daha çok Türkçe içeriğin bulunduğu Dubblaj ile, Türkiye’deki filmler, müzik, reklam ve komedinin her alanındaki bilindik seslere kolayca dublaj yapabilecek ve bunu arkadaşlarınızla paylaşa bileceksiniz.

Kadir İnanır’dan Cem Yılmaz’a, en meşhur ve komik dizi repliklerinden “bana amca/teyze dediler” gibi komik reklamlara ve videolara kadar bir çok içeriğin bulunduğu Dubblaj uygulaması kısa sürede 500.000 indirme sayısını geçerek popülerliğini arttırıyor.

dubblaj

dubblaj-scr

Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz tamamen ücretsiz olarak sunulan dublaj uygulaması Dubblaj’ı Play Store mağazasından doğrudan indirin.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!