En Net Basın Görseliyle Samsung Galaxy F

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Uzun bir süredir gündemi meşgul eden Galaxy F bir kez daha ortaya çıktı. Mobil dünyasının bir numaralı bilgi ve sızıntı kaynağı Evleaks tarafından yayınlanan basın görüntüsü diğerlerinden farklı olarak ilk defa telefonun ön ve arka yüzeyini tamamen yansıtıyor.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S5 ile yan yanan görüntülenen Galaxy F’te daha ince çerçeveler yer alıyor. Alt bölümde fiziksel homa butonuna yer verilirken, arka bölümde ise OIS destekli 16MP çözünürlüklü kameranın yer aldığı tahmin ediliyor.

5.3-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip olduğu iddia edilen premium  telefonda Super AMOLED ekrana yer verilecek. Saydığımız özelliklere ek olarak Galaxy F’te 3GB RAM ve Snapdragon 805 işlemcisi eşlik edecek.

Samsung’un Galaxy F’te metal kasaya yer vermesi bekleniyor. Sızan görüntülerden en azından bu anlaşılıyor ancak, LG G3’te olduğu gibi fırçalanmış metal görünümlü bir tasarım bizleri karşılayabilir. Suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyecek telefonun üçüncü çeyrekte resmiyet kazanması bekleniyor. Samsung’un üst düzey telefonu özellikle tatil sezonundan önce satışa sunacağı tahmin ediliyor.

ccgf

kaynak: evleaksTR

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın