En ucuz OLED TV fiyatları

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

OLED TV ve QLED televizyonlar, şu an için en iyi televizyonlar olarak yer almakta. Maliyeti yüksek olduğundan diğer televizyonlara göre daha pahallı. Tahmini 2018 yılında daha uygun fiyatlar olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Televizyonlar hayatımızın önemli bir parçasıdır. Hemen hemen her evde mevcuttur. Yeni çıkan teknolojiler sayesinde her türlü ihtiyacımıza karşılık vermektedir. Televizyon izleme kalitesi her geçen gün yenilenen teknoloji sayesinde arttığı biliniyor. Birçok televizyon markası mevcut olup hepsinin ayrı özellikleri vardır.

Televizyon model ve marka olarak birçok seçeneği mevcuttur. Görüntü, ses kaliteleri, boyutları ve özellikleri hepsinin farklıdır. Günümüzde son teknolojiler sayesinde LCD, LED, VA, IPS, OLED ve QLED olarak satışa sunulmuştur. Televizyon üreticileri arasında bulunan samsung ve LC kendine ait teknolojileri geliştirerek piyasaya sürekli yenilikler sürmekte.

Yeni çıkan televizyon modelleri! Şuan piyasada son teknoloji Oled ve Qled televizyonlar yerini almıştır. Telefonlar sayesinde daha önce aşina olduğumuz bu sistem televizyonla içinde uygulamaya konmuştur. Her pikselin kendini aydınlatması yani görüntü kalitesinin daha yüksek, enerji tüketiminin daha az olduğu daha hızlı tepki verme yeteneğine sahip son teknolojidir. Sinemaseverlerin ilk tercihi olabilecek kadar iyi özelliklere sahip televizyonlar fiyat bakımından diğer televizyonlara göre daha pahalıdır.

OLED TV özellikleri

Oled televizyonlar görüntü kalitesi çok yüksek son teknoloji ürünlerdir. Oyun ve sinema tutkunlarının gözdesi haline gelebilecek bu televizyonlar yüksek tepki süresi, dar açıda bile görüntüyü bozmadan sunabilmesi, Güç tüketimini en aza indirgemesi, pikselin kendini aydınlatması gibi özellikleri sayesinde tercih ediliyor. En ucuz oled tv fiyatları için internetten bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

En ucuz OLED TV fiyatları

Oled TV fiyatları 4500 – 100.000… gidiyor. Oled 4K fiyatları ise yaklaşık 7000 – 7500 TL’ den başlıyor. 

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak