EPOS Google TikTok Live para çekme

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

EPOS Google TikTok Live kredi kartımdan para çekmiş şikayetlerinin temel nedenleri ilgili kişilerden habersiz para çekmeleri. Esasında bir çoğu kendilerinin yaptığı işlemleri ya hatırlamıyor ya da bu farklı bir şey olarak düşünüyor.

Teknoloji destek

EPOS Google TikTok Live, canlı yayında hediye verirken alınan hediyelerin ücretinin tahsil edilmesi. Bu kullanıcıların bir kısmında izinsiz işlem yapılmakla karşı karşıya bırakılıyor. Ya kişinin kredi kartının izinsiz kullanılması, ya da kişinin ekli olan kredi kartını ilgili hesapta bilgisi olmadan kullanılması. Tabi bu izinsiz olan işlemler. Birde kişinin bilinçsiz kullanımları da ayrı bir mesele.

Konu detaylarında EPOS Google TikTok Live nedir önce buna yanıt verdik. Sonrası için ne yapmalısınız buna yanıt vereceğiz.

EPOS Google TikTok Live kartımdan para çekmiş sorunu

TikTok’ ta kredi kartımdan izinsiz para çekilmiş şikayetlerinin bir kısmı kullanıcının daha önce aldığı jeton ve sandıkları unutmuş olması. Ya da bunun o olduğunu bilmemesi. Tabi kullanıcının istemediği şekilde limitlerde kullanıldığı oluyor. Bunu yaparken kişi bilinçsiz kullanım yapmasından dolayı geri dönüşü olmayan durumlara düşüyor.

Sosyal uygulamalarda parası boşa giden kullanıcıların sayısı hayli fazladır. Zamanında oyunlara büyük paralar harcayanları oluyordu. Hala devam edenler var mı bilmiyoruz ama bilinçsiz kullanıcıların sayısı az da değil.

Hesabınızdan bu tip bir çekim gerçekleşmiş ise, önce TikTok hesabınızı kontrol edin, sonra kartın bilgilerine erişimi kimlerin var ona ve son olarak kartınız sosyal medya hesaplarında ekli mi bununda kontrolü gerekiyor.

EPOS Google TikTok Live para iadesi mümkün mü?

Ne yazık ki pek mümkün değil. En azından biz böyle şeyleri normal kanallarla mümkün olduğunu görmedik. Tek çözüm ya bankaya dilekçe ile ya da yasal başvurunuzu savcılık kanalı ile yaparak hakkınızı aramanız gerekiyor.

Sosyal ağa destek talebi oluşturarak şikayette bulunan hesaplara sadece bundan sonra yapılacak işlemler için engel olunması adına adım atılır. İşlemi hangi kanalla yapılmış ve hesaba yönelik neler yapılır bunlarla ilgili önlemler alınır.

Google TikTok Live için bankadan para iadesi isteme

Büyük ihtimalle banka ya sizden bir dilekçe isteyecek ya da karşı tarafla görüşmenizi isteyecek. Şifre kullanımı veya onayla işlem yapıldığını görüyoruz. Burada yapacağımız bir şey yok ne yazık ki gibi bir yanıt alacağınızı düşünüyoruz. Lakin ısrar ederseniz bir dilekçe ya da talep oluşturarak inceleme talebini onaya sunarsınız. Peki sonrasında ne olur?

EPOS Google TikTok Live para iadesi için yaptığınız başvuru yapılan işlem hareketleri incelenerek onaya alınır. Sonrasında karşı ödeme kanalı ile yazışma yapılarak olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanır.

EPOS Google TikTok Live para cekme sorunu
EPOS Google TikTok Live para çekme

TikTok Live kredi kartı para çekimi önlemi

Biz uzun yıllardır sanal kartla işlemlerimizi yapmaktayız. Bu tip kullanımlarda ya limit sıfır ya minimim limitlerde bırakılır. Biz artı olarak internet alışverişlerine geçici kapatma işleminden yararlanırız. Her ihtiyaç olduğunda açar işlemimizi yapar ve tekrardan kapatırız. Lakin kart kapatma ile geçici kapatmayı karıştırmamanızı öneririz.

Yıl içerisinde sanırız 10 taneye kadar sanal kart oluşturma hakkına sahibiz. Buna göre kapatıp yeni sanal kart oluşumunu yaparız.

Açık olan ya da kapattığım bir kart için mesaj alıyorum

Daha önce eklediğiniz bir kartla alakalı geçersiz işlem ya da çekilemiyor mesajı geliyorsa pek dikkate almayın. Belki daha önce eklediğiniz ve kapattığınız bir kart için bu mesaj geliyordur. Çok endişe duyarsanız o zamanda kartı kapatıp yenisini oluşturursunuz. Tabi sanal karttan bahsediyoruz.

Çekim limitlerinde karşılaştığımız miktar 23,56 TL ve 70,67 TL. Tahmini her bir işlem için bu tutar alınıyor. Bir başka benzer konumuz Google TikTok Live London nedir haberine bakmak ister misiniz?

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir