Eski iPhone’nunu Getir Yenisini Götür Kampanyası Nihayet Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple iPhone 5S lansmanında eski telefonların belli bir bedel karşılığında geri alınarak yeni iPhone’lar için belli bir indirim yapacağını açıklamıştı. Bu söylemin üzerinden aylar geçmesine rağmen özellikle Amerika’da değiş-tokuş sistemi henüz hayata geçirilmemiş ve bu bağlamda Apple müşterileri tarafından büyük bir eleştiriye maruz kalmıştı. Birçok kullanıcı bu kampanyayı beklemiş ve özellikle kontratı devam eden telefonları Amerika’da olmayan 2.el piyasasında değerlendirememişti.

teknik destek

Apple bu gün itibariyle büyük değiş tokuş sitemini Apple Storelarda başlattığını açıkladı. iPhone 4 ve iPhone 4S sahipleri eski telefonlarını Apple Storelara götürerek değişim sağlayabilmekteler. Bilgilerin yeni telefona aktarımı ise ücretsiz şekilde yerine getirilmektedir. Apple’ın iPhone 4 ve iPhone 4S için biçtiği fiyatla ilgili çeşitli eleştiriler etse de bundan 3-4 yıl evvel satışa sunulmuş telefonlar için birçok kişide fiyatları oldukça makul buldu. Siz hangi taraftasınız acaba?

iphone-trade-in

Apple iPhone 4 için 99 dolar, iPhone 4S içinse 199 dolar fiyat biçerek telefonları geri toplamaya başladı bile. iPhone 6 söylentilerinin artmasıyla birlikte yavaşlayan iPhone 5S ve hemen hemen hiç olmayan iPhone 5C satışlarının arttırılması için “iyi bir zaman” nitelendirmesi yapan Apple’ın amacına ulaşıp ulaşamayacağını ise zaman içinde göreceğiz.

Ülkemizde böyle bir takas programı başlasa iPhone 4 ve iPhone 4S’in takas programı dahilinde kaç TL ye geri alınmasını uygun görürsünüz? Bu takas programı ile iPhone 5S’i mi alırsınız yoksa iPhone 6’yı bekler misiniz?

Kaynak: iPhonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!