Esnek Ekranlı LG G Flex, Uluslararası Arenada Boy Göstermeye Hazırlanıyor!

Esnek Ekranlı LG G Flex, Uluslararası Arenada Boy Göstermeye Hazırlanıyor!

Andronova

İlk olarak Samsung esnek ekranlı Galaxy Round modelin duyurusunu yaptı. Kısa bir süre sonra ise LG, G Flex ile rakibine karşı ciddi bir hamle gerçekleştirdi. Açıkçası LG G Flex, Galaxy Round modeline nazaran daha fazla övgüyü hak eden bir cihaz olmuş.

LG G2 tasarımını miras alan telefon esnek ve kavisli ekrana sahip ilk telefon olmasa da, esnek pilli ilk telefon olma özelliğini gösteriyor. Samsung ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile esnek pil üretimine hazır olduğunu iletmişti.

Esnek Ekranlı LG G Flex, Uluslararası Arenada Boy Göstermeye Hazırlanıyor!

LG G Flex’in arka bölümü çizilmelere karşı kendi kendini onarabilme özelliğine sahip olduğunu belirtmekte yarar var. Telefon ayrıca sadece Güney Kore için sınırlı sayıda üretilen Galaxy Round modelinin aksine kısa süre içerisinde dünyanın birçok ülkesinde boy gösterecek. Her şeyden önce telefonun ilk olarak 12 Kasım’da resmi olarak satışlara başlayacak. Güney Kore medyasına konuşan bir LG temsilcisi, telefonun Güney Kore’nin yanı sıra Amerika, Avrupa ve Çin’de satışa sunulacağını ifade etti. LG G FLex’in yılsonuna kadar  ifade edilen bölgelerde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

Telefonun teknik özelliklerini hatırlayacak olursak; 8.7mm kalınlık, 177 gram ağırlık, 6-inç boyutunda HD çözünürlüklü esnek P-OLED ekran, 32GB dahili depolama, 2GB RAM, 13MP arka ve 2.1MP ön kamera, 2.26GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 3.500mAh kapasiteli batarya.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.