Esnek ve Kavisli Ekrana Sahip LG G Flex Düşürme Testinde [video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Söz konusu videonun habere konu olmasında en önemli nedenin esnek ve kavisli ekran yapısı olduğunu söyleyebiliriz.

Andronova

2013 yılının en dikkat çeken akıllı telefonlardan biri olarak gösterilen LG G Flex’in kavisli yapısı teorik düşmeler konusunda daha dirençli hale gelebileceği konusunda bir umut taşıyordu. Alt bölümde yer alan videoda düşme neticesi sonrası kararı siz vereceksinizdir.

LG G Flex üç farklı şekilde düşürülüyor. Düşürme esnasında ekranda hasarla oluştuğu görülüyor. Telefonda yer alan ekranın alt bölümünde plastik materyal kullanılarak daha dayanıklı bir yapı sergilenmiş olsa da, üst bölümde yer alan cam yapının düşmelere karşı hala dayanıksız olduğu görülüyor ve yakın zamana kadar da bu devam edecektir.

Düşürme testini uygulayan Joshua Vergara, LG G Flex’in kendi kendini iyileştirmesi özelliği üzerine de bir şeyler yazmayı ihmal etmedi. İnce çizikler kullanılan özel materyal sayesinde birkaç dakika içerisinde yok oluyor, derin çizikler saatler geçmesine rağmen varlığını hala sürdürüyor. LG’nin söz konusu teknolojyii kullanması elbette önemli bir gelişme ve ilerleyen yıllarda kendi kendini iyileştirme yönteminin daha da geliştirilmesi gerekecek.

axgklLCjTcE” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

1

2 3

4

5

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.