Evleaks, Beyaz Nexus 5’i Ortaya Çıkardı, Çıkış Tarihi içinse 1 Kasım’ı İşaret Etti

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının en güvenilir sızıntı kaynağı olarak gösterilen Evleaks, resmi tanıtımına sayı günler kalan Nexus 5’in beyaz renk seçeneğini gün yüzüne çıkardı. Daha önceki sızıntılarda ise telefonun siyah renk seçeneği karşımıza çıkmıştı. Evleaks, Twitter hesabı üzerinden telefonun görselini ortaya çıkarmakla kalmadı lansman tarihi için de 1 Kasım tarihini işaret etti. Evleaks’in geçmiş sicili göz önüne alındığında Nexus 5 tanıtımının 1 Kasım’da gerçekleşeceği artık onaylanmış anlamına gelmektedir.

teknik destek

Görselden anlaşıldığı üzere Nexus 5’in beyaz versiyonu tamamen beyaz olmayacak. Telefonun sadece arka bölümü beyazken, ön bölümde ise ekran çerçevesi Galaxy Nexus ve Nexus 4’te olduğu gibi siyah renkten oluşacak. Ayrıca arka bölümde kamera modülü de siyah renkten oluşacak.  Nexus 5’te siyah ve beyaz dışında farklı bir renk seçeneğinin ise sunulması beklenmiyor.

4.95-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü IPS ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 16/32GB dahili depolama seçenekleri, NFC bağlantısı, optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 8MP çözünürlüklü arka kamera ve Android 4.4 işletim sistemi Nexus 5’in öne çıkan teknik özellikleri olacak.

nEXUS 5

kaynak: AndroidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!