Evleaks, HTC’nin İlk Akıllı Saati İçin İpuçları Veriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android Wear işletim sisteminin tanıtılmasıyla birlikte akıllı saatlere olan ilgi daha da arttı. Samsung, LG ve Motorola cephesinden gelen akıllı saatler, Android Wear’in ilk temsilcileri olurken, tedarik zincirlerinden gelen haberler HTC’nin de bir akıllı saat üzerinde çalıştığını gösteriyor.

teknik destek

Mobil dünyasının güvenilir bilgi kaynaklarından Evleaks, HTC’nin henüz gizemini koruyan akıllı saatine ilişkin konsept bir tasarım yayınladı. Hazırlanan çalışma metal kasaya sahip One M7 ve One M8 ‘den fazlasıyla esinlenmiş görünüyor, zira konsept çalışmada akıllı saatin metal çerçeve ve metal kordona sahip olduğu görülüyor.

Akıllı saatin HTC telefonlarından esinlendiğini gösteren bir diğer detay ise arayüzdeki karşımıza çıkıyor. Android Wear işletim sistemiyle çalışacak akıllı saattin içeriğinde Sense kullanıcı arayüzünden esintiler görüyoruz.

HTC’nin 2014 sonuna kadar giyilebilir teknolojik cihazlar piyasasına girmesi bekleniyor. Evleaks’in paylaştığı konsept bir tasarım olsa da, popüler bilgi kaynağının akıllı saate ilişkin bazı detayları bildiği ve bu bilgileri yakında açıklayacağını gösteriyor.

htc-watch

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!