Evleaks Şaşırttı, Artık Sızıntılar Gerçekleşmeyecek

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İkinci yıl önce açtığı Twitter hesabından mobil dünyasına ilişkin önemli bilgileri resmi tanıtımlar öncesinde okuyucularla paylaşan Evan Blass namı diğer Evleaks şaşırtıcı bir kararla emekliye ayrıldığını duyurdu. Mobil dünyasının en güvenilir bilgi kaynaklarından biri olarak gösterilen Evan Blass hem @evleaks hem de kısa süre önce Türkçe paylaşımlarda bulunmaya başladığı @evleaksTR hesabından sızıntılara son verdiğini açıkladı.

teknik destek

@evleaksTR hesabından yapılan açıklama şu şekilde; “@evleaks, iki yıllık sızıntı serüvenine bugünkü mesajıyla nokta koyduğunu açıkladı.”

Daha önce Engadget ve PocketNow gibi popüler teknoloji sitelerinde editörlük yapan Evleaks bugüne kadar mobil dünyasında pek çok amiral gemisi akıllı telefon/tableti ve ayrıca yazılım tarafında da yine birçok gelişmeyi çok öncesinde takipçileriyle paylaştı. Popüler kullanıcının halihazırda Twitter’da 177 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Evan Blass’ın artık sızıntılar gerçekleştirmeyecek olmasının temelinde maddi kaygılar olduğu görüldü. Evleaks’a göre Twitter’da gerçekleştirilen sızıntı akışıyla gelir elde etmek kolay değil. Bu şekilde elde ettiği parayla yaşamını sürdüremediğini belirten Evleaks kendisine yeni bir yol çizmesi gerektiğini belirtiyor.

Evleaks’in emekliliğe ayrılması açıkçası beni üzdü. Dilerim gelecekteki projelerinde başarılı olur ve maddi kaygıları sona erer.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın